ShieldApps

Компанія SOFTICO є офіційним реселером компанії ShieldApps в Україні. Ви можете купити у нас рішення ShieldApps, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії ShieldApps у вашому конкретному випадку.

ShieldApps є міжнародною компанією розробником програмного забезпечення, головним завданням якої є забезпечення безпеки і оптимальної продуктивності ПК користувачів та підвищення їх рівня завдяки втіленню в життя топових інновацій в сфері.

Як передова компанія розробник програмного забезпечення, у ShieldApps є більше 10 років досвіду розробки і продажу програмного забезпечення. Компанія ShieldApps створила бездоганну репутацію в індустрії високих технологій не тільки завдяки поставкам своїх продуктів національним і міжнародним компаніям, а й надаючи приватним користувачам продукти вищого класу, зберігаючи при цьому свої основні цінності і бачення стратегії розвитку компанії.

Цінностями компанії є: цілісність, увага до деталей, простота в роботі, безпека, завдяки яким ShieldApps створила своє ім’я в сфері ІТ.

Офіційний сайт: http://shieldapps.com/