SDL PLC

Ви можете купити у нас рішення SDL PLC, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії SDL PLC в вашому конкретному випадку.

SDL PLC – один з найбільших лідерів в галузі мовних рішень.

Компанія SDL пропонує унікальну мовну платформу – від програмного забезпечення для підвищення продуктивності пам’яті перекладів для індивідуального перекладача до інструментів управління проектами для команд перекладу, від рішень з управління локалізацією до машинного перекладу на основі хмарних обчислень.

З моменту заснування SDL в 1992 році (1984 рік з придбанням TRADOS) компанія продовжує розробляти програмні продукти і поповнювати свій портфель рішень для мовних технологій новими інноваційними програмними продуктами.

Основні технології SDL для SDL-продуктів і послуг розроблені для підвищення ефективності, продуктивності і якості в рамках процесу локалізації і охоплюють такі основні технології: переклад пам’яті, управління термінологією, управління перекладами, машинний переклад, локалізація програмного забезпечення.

Мовна платформа SDL включає в себе все, що компанія повинна ефективно надавати глобальному клієнту, включаючи технології для підвищення продуктивності перекладача, управління робочими процесами локалізації або автоматичного перекладу контенту.

Офіційний сайт: https://www.sdltrados.com/

Купити продукти SDL PLC