Ritlabs

Ви можете купити у нас рішення «Ritlabs» S.R.L., а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії «Ritlabs» S.R.L. у вашому конкретному випадку.

«Ritlabs» S.R.L. – розробник захищеного програмного забезпечення, який спеціалізується на комунікаційних продуктах для корпоративних і приватних клієнтів. Комерційні програми для електронної пошти від «Ritlabs» SRL забезпечують безпечне листування користувачів і дають їм можливість швидко та ефективно обробляти велику кількість електронних листів.

Компанія заснована в 1998 році в Кишиневі, Республіка Молдова.

Клієнтами «Ritlabs» SRL є державні організації, банки та інші фінансові установи, підприємства аерокосмічної, нафтової та газової промисловості, компанії зі сфери програмного і апаратного забезпечення, широке коло фірм малого і середнього бізнесу, а також приватні особи. Підтримка продуктів 18 мовами дозволила розширити географію продажу «Ritlabs» SRL до 190 країн.

Офіційний сайт: https://www.ritlabs.com