Quark

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Quark в Україні. Ви можете купити у нас рішення Quark, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Quark в вашому конкретному випадку.

Quark – міжнародна компанія, світовий лідер в розробці технологій та інструментів по автоматизації контенту. Використання продукції Quark для верстки, персоналізації та видавничої справи, дозволяє легко створювати контент і здійснювати його передачу в будь-якому форматі на будь-який пристрій.

Quark Software Inc. була заснована в 1981 році в Денвері, штат Колорадо. У своїй роботі компанія використовує унікальний підхід до оптимізації контенту – пропонує оптимальні рішення проблем, які можуть виникнути на кожному з етапів створення та управління контентом.

Продукція Quark широко використовується найбільшими компаніями в таких галузях, як енергетика, фінанси, виробництво, в тому числі і урядовими структурами по всьому світу. Використання платформ Quark дозволяють організаціям скоротити витрати, оптимізувати процеси створення і управління контентом, і, як наслідок, підняти рівень якості контенту.

Компанія Quark має безліч нагород і вже кілька років поспіль входить до 100 кращих компаній, найбільш важливих для індустрії цифрового контенту.

Офіційний сайт: http://www.quark.com/Default.aspx