Purple WiFi

Компанія SOFTICO є офіційним партнером компанії Purple WiFi в Україні. Ви можете купити у нас рішення Purple WiFi, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Purple WiFi у вашому конкретному випадку.

Компанія Purple WiFi була заснована в 2012 році Гевіном Вілдоном зі штаб-квартирою в Манчестері, Великобританія.

Purple WiFi є британською фірмою, зайнятою у сфері розробки технологій. Компанія пропонує рішення для бізнесу в сфері аналізу купівельних переваг, звичок і бажань клієнтів, а також вирішує проблему комунікації грунтуючись на отриманих даних через таргінг повідомлення.

Компанія є новатором в своїй області, запропонувавши рішення, яке підштовхує клієнта просувати сторінку компанії (за допомогою лайкінга, фолловінга та ін.) Для отримання доступу до WiFi. Також, в процесі здійснення вищезазначених дій і користування інтернетом, рішення компанії допомагає отримувати дані про переваги потенційного покупця. Такі дані, отримані за допомогою рішення інтегрованого WiFi і рішення для аналізу локації можуть бути використані компаніями, зайнятими в роздрібній торгівлі, для ведення системи управління взаємовідносинами з клієнтами.

Офіційний сайт: http://purple.ai/