PROMT

Ви можете купити у нас рішення PROMT, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії PROMT в вашому конкретному випадку.

Заснована в 1991 році компанія PROMT – один зі світових лідерів в області розробки рішень з автоматичного перекладу для корпорацій і приватних користувачів з центром розробки в Росії. Програмне забезпечення PROMT підтримує 12 мов, інтегрується з додатками Microsoft Office (всі актуальні версії), з популярними web-браузерами (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera і Google Chrome) і з рішеннями на базі Translation Memory (Trados, WorldServer і т. Д .). Продукти PROMT пропонують інтерфейс програмування додатків для інтеграції в програми сторонніх виробників.

Рішення PROMT використовують більше 10 000 великих компаній в сферах IT, промисловості, фінансів, торгівлі, науки, освіти, перекладацької діяльності, а також державні структури у всьому світі. У їх числі – Adobe, PayPal, «Норильський нікель», Mail.Ru, «Вімпелком», «Лукойл», TripAdvisor.

Програмне забезпечення PROMT:

  • PROMT Professional – система перекладу для індивідуальних фахівців, а також для невеликих і середніх компаній.
  • Галузеві рішення PROMT – спеціалізовані системи перекладу для нафтогазової галузі, металургії, енергетики, банківського сектора, IT і телекомунікацій, держсектора та ін.
  • PROMT Translation Server – зручне серверне рішення для автоматизації перекладу будь-якої інформації всередині великих компаній.
  • PROMT Вуз – настільне рішення для перекладу, розроблене спеціально для вищих освітніх і наукових установ.
  • Колекції словників для PROMT Translation Server – комплект словників, що дозволяють здійснювати коректні переклади вузькоспеціалізованих тематичних текстів.
  • Колекції словників для PROMT – добірка електронних словників формату PROMT по різних областях науки і бізнесу.

Офіційний сайт: http://www.promt.ru/

Купити продукти PROMT