Pitney Bowes

Ви можете купити у нас рішення Pitney Bowes, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Pitney Bowes в вашому конкретному випадку.

Pitney Bowes Software Inc. виробляє системи бізнес-аналізу, а також програмного забезпечення з метою обробки топографічних і географічних даних, управління корпоративною інформацією.

Pitney Bowes програмне забезпечення дає можливість вирішувати ключові завдання зберігання, обміну та подальшого використання інформаційних ресурсів, надаючи організаціям допомогу з бізнес-процесами. Налагоджено успішну і продуктивну співпрацю з державними та комерційними підприємствами у всьому світі.

Працюючи з цілою мережею партнерів, розташованих у всьому світі, Pitney Bowes займається регулярним розширенням функціоналу своїх продуктів, розвитком технологій відповідно до постійно зростаючих вимог користувачів та індустріальних стандартів.

Продукти розробника:

  • MapInfo Professional – являє собою повнофункціональну геоінформаційну систему;
  • MapInfo MapBasic – середовище програмування, розраховане на MapInfo Professional, яке дозволяє адаптувати MapInfo для вирішення широкого кола завдань;
  • MapInfo MapXtreme – платформа, що дозволяє розробляти сучасні геоінформаційні системи;
  • MapInfo Drivetime – рішення, призначене для розрахунку дорожніх маршрутів і мереж. Є провідним на ринку;
  • MapEDIT / MapEDIT PRO – унікальний засіб, що дозволяє створювати і редагувати цифрові векторні карти.

Офіційний сайт: http://www.pitneybowes.com/us

Продукти Pitney Bowes