Paratype

Ви можете купити у нас рішення Paratype, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Paratype в вашому конкретному випадку.

Торгова марка «Paratype» відома з моменту утворення фірми ParaGraph International в 1989 р як назва її бібліотеки шрифтів. Згодом відділ Paratype переріс рамки структурного підрозділу і на початку 1998 року виділився в самостійну компанію, що складається з:

  • студії шрифтового дизайну, що об’єднує штатних і позаштатних дизайнерів ПараТайп;
  • виробничо-технологічного відділу, що виконує роботи з побудови шрифтів в різних форматах для різних платформ і забезпечує їх працездатність в різних версіях систем і додатків;
  • відділу продажу і маркетингу, який спілкується з клієнтами та партнерами.

З самого початку і до сьогоднішніх днів «Paratype» займається виключно розробкою і розповсюдженням цифрових шрифтів і супутнього програмного забезпечення. За 15 років бібліотека Paratype збільшилася з декількох десятків до майже тисячі шрифтів, що радикально змінило кириличну типографіку. Це сталося через те, що в компанії Paratype зібрався колектив висококваліфікованих шрифтових дизайнерів, програмістів, інженерів і менеджерів, по-справжньому закоханих в свою справу.

Продукти та послуги

  • Шрифти для роботи і для дому: шрифтова бібліотека Paratype і кращі кириличні шрифти.
  • Програмне забезпечення: шрифтові редактори, клавіатурні драйвери і редактори.
  • Шрифтовий дизайн на замовлення: оригінальні шрифти і локалізації латинських шрифтів для брендингу або корпоративного використання; персональний шрифт на основі почерку.
  • Технічні роботи: оцифрування і додавання знаків в шрифт; інструктування (хінтівка); перетворення з формату в формат; перекодування в Юнікод; додавання розширень OpenType до існуючих шрифтів PostScript і TrueType; вирішення технічних проблем з відображенням тексту і виведенням на друк.

Офіційний сайт: http://paratype.ru/