Milestone

Компанія SOFTICO є офіційним партнером компанії Milestone Systems в Україні. Ви можете купити у нас рішення Milestone Systems, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Milestone Systems у вашому конкретному випадку.

Milestone Systems – лідер в світі по IP-відео захист з відкритою платформою. Компанія була заснована в 1998 році і за час діяльності розробила безліч інноваційних рішень в сфері відео спостереження. Одна з таких розробок – Xprotect, сучасний продукт для відеоспостереження, простий в управлінні, стабільний в роботі і використовується більш тисячею клієнтами по всьому світу. Milestone Xrotect підтримує широкий спектр мережевого обладнання. Інтегруємо і іншими продуктами. Сучасні рішення в комплексах відео спостереження зменшують ризики, підвищують рівень захисту співробітників і активів, оптимізують діяльність і оптимізують витрати.

Перегляд відео в реальному часі, відео відтворення, експорт відео матеріалів і багато іншого забезпечить Milestone своєю стабільною і безперебійною роботою. Більше восьми тисяч партнерів по всьому світу вже вибрали Milestone.

Офіційний сайт: https://www.milestonesys.com/ru/

Купити продукти Milestone