MicroWorld

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів MicroWorld в Україні. Ви можете купити у нас рішення MicroWorld, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії MicroWorld в вашому конкретному випадку.

MicroWorld – компанія, яка займається розробкою рішень для інформаційної безпеки, забезпечуючи захист від існуючих і нових кібер-загроз. Продуктова лінійка включає eScan і MailScan, які надають антивірусні, антишпигунські, антиспамові і мережеві засоби для запобігання атак. Головний офіс компанії розташований в США.

MicroWorld працює на ринку з 1993 році. З тих пір вендор надає якісні рішення для забезпечення інформаційної безпеки.

Серед клієнтів компанії урядові і оборонні організації, компанії в галузі телекомунікацій, IT і ITeS, інфраструктурні, фінансові та освітні установи. MicroWorld також працює з банківськими та фінансовими установами, для яких збереження конфіденційних даних є важливим питанням.

Продукти MicroWorld визнані незалежними і авторитетними лабораторіями Virus Bulletin, AV-Test, AV-Comparatives і PCSL-лабораторії.

Офіційний сайт: https://www.escanav.com