MicroWorld Tecnologies Inc.

Ви можете купити у нас рішення Nemasis-VMS, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Nemasis-VMS у вашому конкретному випадку.

MicroWorld Technologies Inc спеціалізується на розробці рішень інформаційної безпеки для захисту від кіберзагроз, запобігання мережевих вторгнень та аналізу і управління уразливостями IT-інфраструктури, а також є виробником програмного рішення Nemasis-VMS. MicroWorld Tecnologies Inc має більш ніж 50 000 партнерів в 190 країнах світу.

Nemasis-VMS – це пакет керувавння уразливостями, який допомагає реалізувати комплексну стратегію GRC (Governance, Risk Management, and Compliance) для управління ризиками і відповідністю нормативним вимогам організації та її цілям. Nemasis-VMS має декілька інтегрованих функцій (VA & DAST). Nemasis-VA допомагає в керуванні безпекою та дотриманням норм, щоб зменшити бізнес-ризики, створюючи при цьому різні види звітів на основі галузевих стандартів та найкращих практик. Nemasis-DAST сканує веб-сайти та програми наскрізь, щоб у робочому режимі виявити в них вразливості та проблеми безпеки.

Купити рішення Nemasis-VMS