Lucid Software

Ви можете купити у нас рішення Lucid Software, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Lucid Software у вашому конкретному випадку.

Офіційний сайт: https://lucid.co/

Lucid Software, Inc. – компанія, яка проєктує та розробляє програмне забезпечення для побудови діаграм і карт. Компанія заснована в 2010 році та має штаб-квартиру в Південному Йордані, штат Юта, США, і є частиною індустрії проєктування комп’ютерних систем та супутніх послуг.

Рішенням цієї компанії користуються великі та малі колективи і компанії з усього світу, щоб чітко уявити, де вони перебувають сьогодні і в якому напрямку хочуть рухатися далі. Lucid Software довіряють 99% компаній зі списку Fortune 500.

Lucid є материнською компанією двох хмарних рішень для візуальної продуктивності: Lucidchart та Lucidchart Cloud Insights. Вони використовуються в більш ніж 180 країнах світу та мають більш ніж 27 мільйонів користувачів по всьому світу.

Купити продукти Lucid Software