Купити продукти Інформпроект

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Інформпроект в Україні. Ви можете купити у нас рішення Інформпроект, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Інформпроект в вашому конкретному випадку.

КМП Інформпроект – Українська команда професіоналів в області автоматизації і роботи з базами даних. Працюючи на ринку з 1991 року, компанія успішно розвиває кілька напрямків.

По-перше, продукт, спрямований на автоматизацію процесів в юридичній галузі: облік робіт, ресурсів, документів, листування, організація документообігу та зв’язків з клієнтами. По-друге, Інформпроект розробив систему автоматизованого ведення справ орендодавця: облік і детальна візуалізація об’єктів, що здаються, автоматизація контролю витрат, виставлення рахунків.

Доступна також можливість адаптації автоматизованої системи під потреби конкретного замовника, аж до написання необхідних додаткових програмних модулів.

Серед клієнтів – юридичні компанії, бізнес-центри, рітейлери національного масштабу.

Офіційний сайт: http://infpro.ua/