Incomedia

Ви можете купити у нас рішення Incomedia, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Incomedia у Вашому конкретному випадку.

Incomedia компанія – розробник мультимедійного програмного продукту з великим досвідом роботи. Продукт інтегруємо як на персональні комп’ютери, так і на мобільні пристрої. Підходить як для приватного або сімейного використання, так і для комерційних організацій або академічних установ.

Почавши свою роботу в 1998 р підприємці, з досвідом роботи з промисловими комунікаціями організували центральний офіс в Італії (м Іврея). На сьогодні це міжнародна компанія з офісами і представництвами по всьому світу.

На сьогодні центральним рішенням компанії є WebSite X5, ПЗ для створення веб-продуктів (магазинів, сайтів, блогів). Широкий функціонал і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, підтримка п’ятнадцяти мов робить WebSite X5 неперевершеним продуктом в сфері веб-розробки.

Програма WebSite X5 вийшла в 2002 році і з тих пір досягла значних результатів в Італії, а з 2007 року – і в інших країнах. Основними перевагами продукту є:

  • Економія завдяки єдиній ліцензії на два комп’ютери для створення необмеженої кількості сайтів.
  • Відсутність необхідності в навчанні – система генерує код автоматично.
  • Зручність у використанні за рахунок інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.
  • Повна свобода в роботі над проектом.
  • Розширені можливості – інтернет-магазин, блог, зони обмеженого користування, форми реєстрації, галереї мультимедіа.
  • Спільнота користувачів, яка разом з фахівцями техпідтримки допоможе вирішити будь-які проблеми.

Купити продукти Incomedia