IDERA

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів IDERA в Україні. Ви можете купити у нас рішення IDERA, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії IDERA у Вашому конкретному випадку.

Компанія IDERA займається проектуванням інструментів нового покоління для управління і адміністрування системи управління базами даних – Microsoft SQL Server.

Похід компанії IDERA полягає в тому, що IT-індустрія грунтується не тільки на мережевих технологіях, але і на повному циклі забезпечення баз даних і даних, зокрема, які є життєво необхідним елементом ведення будь-якого бізнесу. Тому в рішеннях IDERA запропонований підхід, суть якого полягає у встановленні пріоритету на обслуговування баз даних, як ядра вашого IT всесвіту.

Рішення для забезпечення повного циклу роботи баз даних допомагають фахівцям створювати, контролювати і керувати системами даних, не хвилюючись про безпеку незалежно від місця знаходження даних, в хмарі або в місці розташування офісу компанії.

Також, компанія IDERA пропонує широке портфоліо безкоштовних і навчальних інструментів, які допоможуть зробити більше при мінімальній витраті зусиль, забезпечуючи приріст Ваших знань з кожним днем.

Купити продукти IDERA