HostiCo

Ви можете купити у нас рішення HostiCo, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії HostiCo у вашому конкретному випадку.

HostiCo – надає цифрові послуги хмарної архітектури. Основними напрямками діяльності компанії є: віртуальна машина, робоче місце і виділений сервер.

Надає фізичні сервера в безроздільне користування. Користувачі можуть самостійно налаштовувати і повністю керувати власною інфраструктурою. Потужність, безкомпромісна повнота доступу і контроль над своїми ресурсами – це головні переваги виділеного сервера.

Пропонує оптимальну інфраструктуру під потреби клієнтів, при цьому надаючи можливість вибрати довільну конфігурацію сервера. При побудові інфраструктури з декількох виділених серверів є можливість організувати між ними фізичну локальну мережу для забезпечення ще більш високої продуктивності і безпеки.

Крім цього, компанія надає повноцінне робоче місця для співробітників на віддаленому майданчику. Більше не потрібно витрачати гроші і час на розробку і організацію інфраструктури.

Титульний партнер – компанія Novoserve.

Рішення HostiCo гарантують користувачам безпеку і відмінний сервіс.

Купити продукти HostiCo