HostBill

Компанія SOFTICO є офіційним партнером компанії HostBill в Україні. Ви можете купити у нас рішення HostBill, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії HostBill у вашому конкретному випадку.

HostBill – це веб-додаток, що об’єднує в собі управління роботою з клієнтами, білінг і підтримку. Більше 2000 компаній у всьому світі використовують HostBill для управління обліковими записами, рахунками, філіями, підтримкою, платежами та автоматичними повідомленнями.

HostBill включає в себе 5 основних компонентів, доступних з одного веб-інтерфейсу, кожен з яких має свій унікальний і повний набір функцій.

  • Можливості для e-commerce. У клієнта є продукт або послуга, які він хоче продати. Або ж сервіс пропонує унікальний функціонал, вимагає додаткової інформації про реєстрацію клієнтів, налаштування параметрів конфігурації, виборі доповнень. Або необхідно запустити спеціальну промо для нових клієнтів, прорахувати податки. HostBill – це багатомовний і мультивалютний інструмент, що дозволяє виконати всі ці операції на зручній сторінці для замовлень.
  • Автоматичний білінг. HostBill реалізував функцію виставлення рахунків. Вона включає: періодичну білінгову підтримку, кілька білінгових моделей і циклів, а також автоматичні нагадування.
  • Робота з клієнтами. Можливість створення облікового запису клієнта на порталі, зручна навігація по історії роботи з рахунками, додатковими контактами і службовими даними. Легкий доступ до необхідної інформації, пов’язаної з клієнтом.
  • Автоматизація хостингу. HostBill гарантує, що нагадування про пропущений платіж будуть відправлені вчасно, так само як і рахунки-фактури для пов’язаних сервісів. Якщо клієнт забуває їх оплатити, HostBill автоматично припиняє відповідний обліковий запис, відновлюючи його після отримання платежу.
  • Управління доменом. Інтеграція реєстраторів доменів включає реєстрацію, переклад, продовження реєстрації домена, нагадування про закінчення терміну дії домену, клієнтські сервіси (управління контактами, управління NS).

HostBill – ідеальне рішення для:

  • хостингових компаній будь-яких розмірів
  • постачальників послуг Iaas, PaaS, Cloud
  • невеликих хостингів і доменних реселерів
  • фрілансерів, веб-дизайнерів, інтернет-провайдерів маркетингових агентств