Georgia SoftWorks

Компанія SOFTICO є офіційним реселером компанії Georgia SoftWorks в Україні. Ви можете купити у нас рішення Georgia SoftWorks, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Georgia SoftWorks у вашому конкретному випадку.

Заснована в 1991 році американська компанія Georgia SoftWorks є лідером в області інноваційних розробок Telnet Server і SSH2 для операційної системи Windows. Програмне забезпечення Georgia SoftWorks представлено рішеннями для обміну даними, системними і телекомунікаційними додатками.

Продукти Georgia SoftWorks орієнтовані на такі технології, як Session Shadowing, моніторинг сеансів, Graceful Termination, автоматичний вхід в систему, створення сценаріїв входу в систему і групові сервіси, які дозволяють користувачам мобільних пристроїв передавати, відновлювати мобільні сеанси і ділитися ними з іншими співробітниками.

Компанія Georgia SoftWorks першою надала SSH-сервер для аутентифікації за допомогою цифрових сертифікатів з розміщенням сертифікатів в акаунт користувача на зразок Internet Information Server (IIS). Дана технологія включає в себе методи розміщення One-to-one (один-в-один) і Many-to-one (багато-в-один), а також підтримує списки довірених сертифікатів.

Програмне забезпечення Georgia SoftWorks:

  • Telnet Server – сервер розробки комерційних і промислових додатків для мобільних пристроїв.
  • Secure Shell (SSH2) Server – рішення, яке надає безпечний віддалений доступ до хост-комп’ютерів Windows.
  • SuperSSL – проксі-сервер з підтримкою протоколів SSL / TLS і можливістю тунелювання.
  • RF FormMaker – рішення для Visual Basic-розробників, що допомагає їм у розробці форм.
  • Directed Terminal I / O (DTIO) Engine – додатковий компонент для серверного продукту GSW Universal Terminal Server (UTS).
  • Rocket Terminal Engine – додатковий компонент для SAPConsole V6.2 (і більш ранніх версій).

Купити продукти Georgia SoftWorks