eM Client

Ви можете купити у нас рішення eM Client, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії eM Client у вашому конкретному випадку.

eM Client – компанія розробник однойменного продукту – повнофункціонального поштового клієнта з сучасним і простим у використанні інтерфейсом. eM Client також включає календар, ведення завдань, контактів і навіть чат. Програма була розроблена в 2006 в якості зручної альтернативи існуючим поштовим клієнтам і календар рішень. На сьогоднішній день eM Client постійно допрацьовують і оновлюють поштовий клієнт для підвищення ефективності та зручності роботи користувачів.

eM Client розрахований на дві групи клієнтів і надає два типи ліцензії – Free і PRO. Вільна ліцензія призначена для некомерційного використання і дає можливість створити два облікові записи електронної пошти. Версія PRO призначена для комерційного використання і забезпечує необмежену кількість облікових записів електронної пошти, а також підтримку від розробника.