DomainTools

Компанія SOFTICO є офіційним партнером DomainTools в Україні. Ви можете купити у нас рішення DomainTools, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки. Ціна товарів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, як оптимально придбати ліцензії DomainTools у вашому конкретному випадку.

Вже понад 20 років DomainTools є найпопулярнішою компанією дослідження доменів в Інтернеті, завдяки найбільш повному охопленню доменів першого рівня із загальним кодом і кодом країни.

Зараз компанія фіксує та надає інформацію про 97% всього Інтернету з можливістю прогнозування ризиків у режимі реального часу.

DomainTools допомагає аналітикам безпеки перетворювати дані про загрози на розуміння про загрози.

DomainTools бере показники з вашої мережі, включаючи домени та IP-адреси, та пов’язує їх практично з усіма активними доменами в Інтернеті. Ці з’єднання служать для оцінки ризиків, допомагають профілювати зловмисників, проводити розслідування онлайн-шахрайства та зіставляти кібер-активність з інфраструктурою атакуючого.

Компанії зі списку Fortune 1000, глобальні урядові агенції та провідні постачальники рішень у галузі безпеки використовують платформу DomainTools як найважливіший компонент у своїй роботі з розслідування загроз та пом’якшення їх наслідків.

Офіційний сайт: DomainTools