Devolutions

Ви можете купити у нас рішення Devolutions, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Devolutions у вашому конкретному випадку.

Devolutions є провідним постачальником інструментів віддалених підключень, мережевих доступів, управління паролями і обліковими даними для мережевих адміністраторів та ІТ-керівників.

Devolutions, і ми з ними в цьому згодні, вважають, що ІТ-відділи більше не є джерелом витрат, тепер вони генератори доходів. ІТ підрозділу вже стали найбільш важливим активом організацій в процесі отримання переваги в конкурентній боротьбі. Саме для спрощення роботи ІТ служб Devolutions придумують вирішення реальних ІТ-задач, плюс підвищення ефективності і продуктивності на підприємствах по всьому світу. Список рішень включає Remote Desktop Manager, Password Vault Manager, Devolutions Cloud і Devolutions Server.

Заснована в 2004 році, компанія розробляє продукти для підвищення ефективності ІТ, надаючи професійні, економічні та легкі у використанні інструменти управління підтримки світового класу. Офіс компанії знаходиться в Монреалі, Канада.