DBeaver

Компанія SOFTICO є офіційним партнером DBeaver в Україні. Ви можете купити у нас рішення DBeaver, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна товарів залежить від моделі ліцензування. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас, як найкраще придбати ліцензії DBeaver у вашому конкретному випадку.

DBeaver – це комплексна кросплатформова програма, універсальний інструмент для роботи з базами даних. Вона призначена для розробників, аналітиків, адміністраторів і загалом для людей, які щодня працюють з базами даних. Цей інструмент підтримує найбільш популярні бази даних: MySQL, PostgreSQL, SQLite, Oracle, DB2, SQL Server, Sybase, MS Access, Teradata, Firebird, Apache Hive, Phoenix, та Presto, серед багатьох інших.

У цьому інструменті є редактор, що підтримує автодоповнення коду та підсвічування синтаксису, що полегшує процес програмування та економить багато часу. DBeaver також підтримує плагіни, що дозволяє змінювати поведінку програми; наприклад, додавати нові функціональні можливості, специфічні для певної бази даних. Завдяки цьому, у вас буде більше простору для маневру під час управління вашими проєктами.

Більше того, програма також пропонує безліч інших зручних можливостей, таких як набори результатів з підтримкою прокручування, експорт даних у різні формати, пошук по об’єктах даних, і ще велика кількість інших функцій, які полегшать вам життя. На додаток, всі операції з віддаленою базою даних можуть виконуватися в режимі без блокування, і, таким чином не відбудеться збою програми, якщо сервер не відповідає або виникає проблема в роботі мережі.

Офіційний сайт: https://dbeaver.io/