CyberGhost

Компанія SOFTICO є офіційним партнером CyberGhost в Україні. Ви можете купити у нас рішення CyberGhost, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки. Ціна товарів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, як оптимально придбати ліцензії CyberGhost у вашому конкретному випадку.

CyberGhost – це провідна компанія в галузі кібербезпеки, що спеціалізується на послугах віртуальної приватної мережі (VPN). Компанія CyberGhost надає рішення щодо захисту приватності та безпеки користувачів під час перебування в Інтернеті. CyberGhost пропонує широкий спектр серверів у різних країнах світу, що дозволяє їх користувачам отримувати глобальний доступ до заблокованого або обмеженого вмісту. За допомогою технологій шифрування вони забезпечують безпеку Інтернет-з’єднань, захищаючи від перехоплення даних, шпигунства та інших кіберзагроз. CyberGhost також відомий своєю простотою в налаштуванні.

Компанія CyberGhost була заснована у 2011 році в Румунії. За цей час вона стала відомою та шанованою компанією в галузі кібербезпеки, надаючи надійні послуги віртуальної приватної мережі (VPN).

Можливості CyberGhost

В CyberGhost VPN отсутствуют журналы активности

Політика відсутності журналів активності

Окружите себя онлайн-защитой с CyberGhost VPN

Надійне шифрування

CyberGhost VPN открывает доступ к глобальной сети VPN-серверов

Велика серверна мережа

Подключайтесь к CyberGhost VPN в один клик

Швидкі підключення

Эксклюзивная гарантия возврата денег за CyberGhost VPN в течение 45 дней

Гарантія повернення грошей

Техническая поддержка CyberGhost VPN доступна 24/7

Підтримка 24/7

Підтримується на:

Офіційний сайт: CyberGhost