CounterPath

Ви можете купити у нас рішення CounterPath, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії CounterPath у вашому конкретному випадку.

Комплект продуктів CounterPath включає в себе програмні телефони на базі SIP, серверні додатки і рішення для фіксованої мобільної конвергенції (FMC), які дозволяють постачальникам послуг, підприємствам і виробникам оригінального обладнання (OEM) економічно ефективно інтегрувати програми для передачі голосу, відео, присутності і миттєвих повідомлень (IM) і розширити функціональність як у фіксованій, так і в мобільній мережах.

https://softico.ua/ru/manufacturer/counterpath/

Ключові факти:

  • Рік заснування компанії: 2002
  • Сфера: настільний і мобільний VoIP-програмне забезпечення
  • Технологія: SIP
  • Стратегічний фокус: фіксована мобільна конвергенція, уніфіковані комунікації та IP рішення найвищої якості
  • Патенти: 24

Флагманський продукт: Bria, корпоративний софтфонний клієнт для настільних ПК, планшетів і мобільних пристроїв

Ідея Bria Stretto полягає в тому, що ви можете віддалено налаштовувати всіх клієнтів з захищеної хмарної системи через Інтернет без необхідності входу на комп’ютер клієнта і введення конфігурації там і тоді. Bria Stretto – повнофункціональний клієнт з підтримкою HD-відео, аудіокодеком G729 і інтеграцією Microsoft Outlook, який включений в ціну.

Завдяки тому ж легкому інтерфейсу на всіх платформах, Bria Stretto сумісний з: Apple, Windows або Android. Маючи широкий спектр доступних ліцензій, все, що вам потрібно зробити, це вибрати необхідну ліцензію та надати своїм кінцевим користувачам свої облікові дані. Комбінуючи відео, присутність і обмін повідомленнями, програмні телефони Bria забезпечують справжній уніфікований комунікаційний досвід як в фіксованих, так і в мобільних мережах.

Ми пропонуємо ряд ліцензій для задоволення індивідуальних вимог кожного кінцевого користувача.

Купити продукти CounterPath