Condusiv Technologies

Ви можете купити у нас рішення Condusiv Technologies, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Condusiv Technologies у вашому конкретному випадку.

Компанія Condusiv Technologies (раніше Diskeeper Corporation) протягом 30 років займається створенням систем оптимізації комп’ютерних систем. Condusiv Technologies є провідним розробником в даній області. Крім того, Condusiv Technologies частково ліцензує урізані версії продуктів для використання в складі Microsoft Windows.

Програмне забезпечення Condusiv Technologies легко інтегрується в робоче середовище клієнта і функціонує непомітно, використовуючи мінімум ресурсів. Рішення характеризуються високим коефіцієнтом рентабельності, дозволяючи значно скорочувати витрати, пов’язані з налагодженням обладнання, оплатою понаднормових IT-персоналу, витратами на електроенергію, а також підвищують продуктивність праці користувачів. Продукти Condusiv Technologies помітно збільшують швидкість роботи більшості систем, покращують їх стабільність і зменшують час, необхідний на вірус-сканування і збереження резервних копій.

Програмне забезпечення Condusiv Technologies:

  • Diskeeper HyperFast – оптимізація роботи твердотільних пристроїв зберігання даних на базі технології NAND Flash.
  • Diskeeper Professional – дефрагментація даних на жорсткому диску під керуванням ОС Windows.
  • Diskeeper Server – дефрагментація і оптимізація продуктивності для робочих станцій і серверів під управлінням Windows.
  • Undelete – відновлення помилково змінених або видалених файлів.
  • V-locity – оптимізація дисків в віртуальних Windows-машинах під керуванням гіпервізора VMware ESX і MicrosoftHyper-V.