CommuniGate Systems

Ви можете купити у нас рішення CommuniGate Systems, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії CommuniGate Systems у вашому конкретному випадку.

Компанія CommuniGate Systems була створена в 1991 році і її початковою метою є створення масштабних багатофункціональних, універсальних рішень для інтернет комунікацій, які засновані на відкритих стандартах.

Штаб-квартира компанії CommuniGate Systems знаходиться поблизу міста Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Практично 9000 клієнтів з усього світу від університетів і різного роду корпорацій до міжнаціональних провайдерів користуються комунікаційними рішеннями від компанії CommuniGate Systems. Понад 115 мільйонів кінцевих користувачів, а також 40 мільйонів користувачів, які користуються голосовими можливостями, довірили свою необхідність по передачі голосу і даних продукції CommuniGate Systems.

Комунікаційний і універсальний сервер CommuniGate Pro є головним продуктом компанії. Він є залуженим лідером серед рішень для групової роботи і електронної пошти. Даний сервер працює на 30 основних апаратно-програмних платформах.