Click Studios

Ви можете купити у нас рішення Click Studios (SA) Pty Ltd, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Click Studios (SA) Pty Ltd у вашому конкретному випадку.

Click Studios (SA) Pty Ltd це компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення для захисту бази паролів підприємства під назвою Passwordstate.

Компанія Click Studios була заснована в травні 2000 під назвою Visual Data Engineering і працювала як підрядник в розробці ПЗ 4 роки.

З того часу компанія розробляла рішення для інтернет-ресурсів, надавала хостинг клієнтам в таких сферах, як ігровій, готельній, охороні здоров’я, сільському господарстві та секторі управління власністю.

Протягом перших чотирьох років, компанія стикалася з неефективними системами управління та зберігання баз паролів. Ці бази мали низький рівень захисту даних. Саме тому компанія почала розробку Passwordstate в березні 2004.

Розробка Passwordstate почалася в березні 2004, а перший офіційний реліз відбувся в серпні 2004. На той час компанія змінила свою назву на Click Studios (SA) Pty Ltd. З тих пір набір функцій і переваг в Passwordstate незмінно розширювався і вдосконалювався. Ці покращення базувалися на пропозиціях клієнтів. На даний момент продукт надає захист даних вищого класу.

У Click Studios більше 5000 клієнтів, що працюють в різних галузях, в тому числі оборони, фінансів, авіації, освіти, комунальних послуг, роздрібної торгівлі, гірського видобутку, машинобудування, інформаційної безпеки.

Купити рішення Click Studios