Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Cisco в Україні. Ви можете купити у нас рішення Cisco, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Cisco у Вашому конкретному випадку.

Cisco – міжнародна компанія, головною спеціалізацією якої є розробка і продаж мережевого устаткування великим телекомунікаційним підприємствам і організаціям.

Починаючи з 1984 року, Cisco стає передовою компанією в сфері високих технологій; тривалий час працювала лише з корпоративними маршрутизаторами.

Основою бізнес-моделі компанії Cisco, є багаторівнева розгалужена система сертифікації інженерів з комп’ютерних мереж. Ця сертифікація допомагає покращити знання, як про самій продуктовій лінійці Cisco, так і про мережеві технології, протоколи. Професійна значущість сертифікатів компанії Cisco визнана в багатьох компаніях і є дуже відомою і шанованою в комп’ютерній індустрії.

Головний офіс компанії розташований в місті Сан-Хосе, Каліфорнія. Головою компанії тривалий час був Джон Чемберс, людина, яка 20 років свого життя поклала на благо і розвиток компанії; є головою ради директорів.

На даний момент пост глави компанії займає Чак Роббінс, колишній старший віце-президент по глобальній діяльності компанії Cisco.