Axigen

Компанія SOFTICO є офіційним реселером компанії Axigen в Україні. Ви можете купити у нас рішення Axigen, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Axigen у вашому конкретному випадку.

Заснована в 2004 році, Axigen є інтегрованою платформою для спільної роботи, роботи з електронною поштою і календарем, майстерно створеної з використанням унікальної технології поштового сервера для підвищення швидкості і безпеки. Axigen забезпечує ефективне і безпечне всесвітнє комунікаційне середовище і зростання бізнесу, головним чином для постачальників послуг, а також компаній будь-якого розміру. В даний час компанія працює в більш ніж 109 країнах світу і керує поштовим трафіком для близько 12 000 компаній, які налічують близько 8 мільйонів кінцевих користувачів.

Як частина групи GECAD до січня 2014 року, команда Axigen це професіонали з 15 річним досвідом роботи в області обміну повідомленнями та інформаційної безпеки, які пропонують передові продукти, засновані на інноваційних та запатентованих технологіях і архітектурі.

Починаючи з січня 2014 року Axigen Messaging об’єднала зусилля з Modulo Consulting. З цього моменту нова бізнес-стратегія спрямована на розробку нових бізнес-напрямків, що охоплюють реалізацію проектів і послуг, включаючи керовані послуги і розробку проектів для користувачі для Axigen Messaging Product.

Команда Axigen пропонує консультаційні послуги для продуктів Axigen всім компаніям, які хочуть максимізувати свої процеси, пропоновані продукти та послуги. Клієнти Axigen розуміють, що впровадження рішень на основі сучасних технологій може принести довгострокову вигоду, покращити управління ресурсами, що, в свою чергу, дозволить краще зосередитися на критично важливих бізнес-процесах.

Купити рішення Axigen