AVG

Ви можете купити у нас рішення AVG, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії AVG у вашому конкретному випадку.

Компанія AVG була заснована в 1991 році з чітко сформульованою місією: захищати людей по всьому світу за допомогою найсучасніших технологій безпеки. Швидко досягнувши успіху, в даний час AVG є одним з найбільших гравців на ринку програмного забезпечення для безпеки. В даний момент корпоративні офіси AVG діють в Європі, США і Великобританії.

Компанія AVG займає унікальне положення для поширення інновацій в галузі завдяки залученню до роботи провідних фахівців в області розробки програмного забезпечення, виявлення і запобігання загрозам, а також аналізу ризиків. Завоювавши успіх у всьому світі, компанія не зупиняється на досягнутому і продовжує здійснювати інвестиції в дослідження і розробки, співпрацюючи з провідними університетами, для зміцнення свого технологічного лідерства.

Компанія AVG значно зросла за останні кілька років і продовжує розширюватися, задовольняючи потреби світового ринку за рахунок покращення технологій та забезпечення більш широкої мовної та технічної підтримки.

Основні продукти:

  • AVG Anti-Virus – захищає комп’ютери від потенційно небезпечних програм.
  • AVG Internet Security – забезпечує комплексний захист робочих станцій від різних Інтернет-загроз.
  • AVG Email Server Edition – рішення для захисту поштових серверів.
  • AVG Identity Protection – засіб захисту персональних даних користувача.

Купити рішення AVG