Audionamix

Ви можете купити у нас рішення Audionamix, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Audionamix в вашому конкретному випадку.

Починаючи з 2003 року, компанія Audionamix зарекомендувала себе як світовий лідер в області поділу джерел звуку. Грунтуючись на багаторічному досвіді аудіо досліджень, компанія розробила і запатентувала революційну технологію ADX і продовжує бути піонером аудіо рішень для фільмів, радіо мовлення і музичної галузі. Технологія ADX дає можливість відокремити музичні інструменти і мелодику голосу з типових моно або стерео музичних записів. Таким чином власник контенту, інженер або художник можуть створювати нові аранжування, воскрешати телевізійні і кіно активи.

На початку 2014 року, компанією Audionamix був випущений ADX TRAX – спеціалізований програмний продукт, який використовуючи технологію ADX дає можливість музикантам і аудіо інженерам легко і швидко ізолювати мелодійні елементи з інструментальних композицій. ADX TRAX Pro в свою чергу включає в себе всі новаторські технології ADX TRAX, а також потужний спектральний редактор для високопрофесійних результатів поділу звукових доріжок. Компанія також випустила ряд спеціалізованих плагінів для своїх продуктів.

Audionamix забезпечують інноваційні рішення для широкого спектра аудіо проблем.