Altova

Ви можете купити у нас рішення Altova, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Altova у вашому конкретному випадку.

Altova– міжнародна компанія, розробник комерційного програмного забезпечення зі штаб-квартирами в Beverly, MA (США) і Відні (Австрія).

Заснована в 1992 році, компанія Altova займає провідні  позиції на ринку програмних інструментів для роботи XML, UML і SQL. Компанія надає користувачам кращі високопродуктивні серверні продукти для автоматизації робочих процесів та оптимальні сервісні рішення для управління базами даних.

Altova спеціалізується на розробці інструментів і програмного забезпечення для швидкого вирішення проблем, які можуть виникати в процесі розробки програм та програмного забезпечення. Продукти Altova дозволяють прискорити процес розробки, збільшити продуктивність і досягти кращих результатів.

Продукція Altova відзначена безліччю нагород за інноваційні рішення. Компанія є членом організацій світового рівня Object Management Group (OMG) і World Wide Web Consortium (W3C), при цьому обслуговуючи понад 4,9 млрд. користувачів по всьому світу, в тому числі 91% компаній зі списку Fortune 500.