З моменту запуску Tableau Public у 2009 році понад 3 мільйони людей у всьому світі приєдналися до безкоштовної платформи візуалізації даних, щоб досліджувати, створювати та ділитися понад 8 мільйонами інтерактивних візуалізацій. Від поп-культури до екології та політики – у Tableau Public можна знайти візуалізацію даних практично на будь-яку тему.

Давайте розглянемо топ-8 найпопулярніших візуалізацій даних усіх часів.

8. HR Дашборд | #RWFD від Гандеса Голдестана

На створення цієї візуалізації надихнув проєкт спільноти Tableau Real World Fake Data – щомісячний конкурс із візуалізації даних для практики створення бізнес-дашбордів у різних галузях та департаментах. Автор візуалізації Гандес Голдестан опублікував її із запізненням, але вона швидко стала популярна, довівши, що не обов’язково брати участь у проєктах спільноти Tableau у режимі реального часу, щоб скористатися його перевагами.

Дані: HR Dashboard | #RWFD

Панель управления персоналом | #RWFD от Гандеса Голдестана. 

7. HR Дашборд управління оборотом кадрів | VOTD | #IIBAwards’22, Прадіп Кумар Джи

На створення цієї візуалізації також надихнув проєкт спільноти Tableau Real World Fake Data. Створений лауреатом премії Vizzie 2019 року та чемпіоном Iron Viz 2021 року Прадіпом Кумаром, бізнес-дашборд отримав премію “Information is Beautiful Awards” у 2022 році в категорії Бізнес-аналітика.

Дані: HR Attrition Dashboard | VOTD | #IIBAwards’22

HR Attrition Dashboard | VOTD | #IIBAwards'22 by Pradeep Kumar G

6. Навчальні матеріали з візуалізації від Лілли Раштик

Лілла Раштик створила корисну колекцію відеороликів та статей спільноти Tableau, які не лише демонструють 35 різних типів діаграм та елементів – від Arc Sankey до фігур та вафельних діаграм, – але й показують, наскільки людям подобається вивчати нові техніки Tableau на Tableau Public.

Дані: Tutorials of Visualizations

Tutorials of Visualizations by Lilla Rasztik

5. Варіанти KPI від Адама Є МакКанна

Ключові показники ефективності (KPI) – це цільові показники, які допомагають оцінити прогрес у досягненні найбільш стратегічних цілей. У цьому прикладі Адам МакКан демонструє 20 різних способів передачі KPI на основі даних про злочинність у Вашингтоні. Оскільки ця панель доступна для скачування, ви можете зазирнути в середину, щоб краще зрозуміти, як створювався кожен її елемент, і навіть додати власні дані, щоб налаштувати дашборд для використання. Якщо ви створите на його основі щось нове то поділіться цим у Tableau Public, не забудьте використовувати поле “inspired by” для відмітки автора.

Дані: Параметри KPI 

All Da KPIs

4. Книга розрахунків Tableau, розроблена Сарою Хамдун та Фуадом Ахмедом

Калькульовані поля дозволяють створювати нові дані на основі інформації, що вже існує у джерелах, і може використовуватися для подальшого сегментування даних, пошуку співвідношень, фільтрації результатів та багато іншого. Фуад та Сара створили покроковий посібник обчислень з прикладами у Tableau.

Дані: Книга розрахунків Tableau

The Tableau Book of Calcs

3. Приклад Superstore – показники продажів від Прадіпа Кумара Джи

Якщо ви вже використовували Tableau Desktop, то, напевно, знайомі з набором даних Superstore, що використовується за замовчуванням. У цій панелі Прадіп Кумар Джі візуалізує показники продажів за допомогою складних контейнерів та вміло демонструє можливості добре спроектованої панелі.

Дані: Приклад Superstore – показники продажу

 Sample Superstore - Sales Performance by Pradeep Kumar G

2. Каталог діаграм Tableau від Кевіна Флерледжа

Кевін Флерледж створив ці візуалізації, щоб допомогти спільноті Tableau вчитися та надихатися. У Tableau Chart Catalog перераховано 100 типів діаграм із посиланнями на реальні візуалізації, створені 74 унікальними авторами на Tableau Public.

Дані: Каталог діаграм Tableau

Tableau Chart Examples

1. Візуальний словник Енді Крібеля

Існує багато способів візуалізації даних. Як же зрозуміти, який із них вибрати? Надихнувшись Візуальним словником журналу Financial Time, Енді Крібел розробив цей матеріал, щоб допомогти іншим вибрати відповідну діаграму в залежності від зв’язку між даними, які вони хочуть показати. Використовуйте його як відправну точку для створення інформативних та змістовних візуалізацій даних.

Дані: Візуальний словник

Visual Vocabulary

Джерело: Tableau

З питань придбання продуктів Tableau звертайтесь до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua.