GravityZone Security for Endpoints Physical Server

Ви можете придбати ліцензії GravityZone Security for Endpoints Physical Server, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

BitDefender GravityZone Security for Endpoint Physical Server – це рішення для захисту фізичних серверів в інфраструктурі від загроз і атак, які можуть порушити бізнес-процеси. Використання кращих в галузі програм захисту від шкідливих файлів в поєднанні з брандмауером, можливостями управління додатками і виявлення вторгнень забезпечує раннє виявлення і захист. Всі служби безпеки надаються з одного віртуального пристрою для установки в приміщенні і охоплення всіх кінцевих точок в залежності від кількості пристроїв, ліцензованих, і кінцевих користувачів.

Повний опис

Основні характеристики BitDefender GravityZone Security for Endpoint Physical Server:

  • Інтелектуальне сканування, яке централізує процес перевірки, вивантажує завдання безпеки у віртуальні пристрої безпеки
  • Інтеграція з Microsoft Active Directory
  • Багаторівневий захист кінцевих точок
  • Передова система оптимізації ресурсів для фізичних машин
  • Підтримка 24/7