Exchange Server 2016

Ви можете придбати ліцензії Exchange Server, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Microsoft в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Ефективна робота в будь-якій точці світу завдяки корпоративній електронній пошті на власних серверах.

Повний опис

З функціональним додатком електронної пошти корпоративного класу Microsoft Exchange ви можете встигати більше. Працюйте на будь-якому пристрої: на телефоні, планшеті, комп’ютері та через веб-браузер.

Можливості

  • Інтелектуальна папка “Вхідні”. Exchange 2016 допоможе вам працювати ефективніше завдяки швидкому пошуку та персоніфікованій, зручній і інтелектуальній папці “Вхідні”.
  • Спрощена архітектура. Спрощена архітектура, спочатку властива хмарі, в поєднанні з ролями сховищ поштових скриньок і клієнтського доступу полегшує планування і масштабування розгортання. Оптимізоване співіснування з Exchange 2013 передбачає спрощене оновлення.
  • Безпека і відповідність вимогам. Захист від втрати даних в Exchange Server 2016 включає більше типів конфіденційної інформації. Розширені можливості аудиту підвищують ефективність роботи зі звітами і спрощують інтеграцію зі сторонніми засобами.
  • Покращена спільна робота. Завдяки новому підходу до вкладень, що дозволяє більше не думати про управління версіями, і іншим удосконаленням Exchange Server 2016 спрощує спільну роботу над документами.
  • Робота на мобільних пристроях. Exchange Server 2016 дозволяє використовувати новітні можливості Outlook на телефонах, планшетах, настільних комп’ютерах і в Інтернеті – ви можете працювати ефективніше, де б не знаходилися.