ESET Virtualization Securityfor VMware

Ви можете придбати ліцензії ESET Virtualization Securityfor VMware, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Virtualization Securityfor VMware – швидке і зручне у використанні рішення для віртуальних машин.

Повний опис

  • Безагентний захист для VMware vShield
  • Вбудована підтримка автоматизації NSX
  • Розгортання через додаток
  • Оптимізовано для високої продуктивності
  • Мінімальне споживання системних ресурсів – не гальмує роботу віртуальних машин

Переваги ESET Virtualization Security для VMware

Безагентне рішення для безпеки середовища VMWARE
Завдяки використанню технології vShield Endpoint захист сумісних гіпервізорів став значно простіший з ESET Virtualization Security Appliance. Рішення повністю сумісне з ESET Remote Administrator 6, веб-консолі для швидкого виконання завдань і повного управління захистом робочих станцій.

Вбудована підтримка автоматизації NSX
Підтримка мікросегментації і автоматичне виконання завдання, яке автоматично переміщує заражені машини в інший мікросегмент для запобігання поширенню шкідливих програм і виконує сканування. Після очищення машина повертається у вихідне положення.

Інтеграція з рішеннями інших виробників
ESET Virtualization Security підтримує вбудовану інтеграцію з рішеннями інших виробників в області безпеки, використовуючи VMware Service Composer.

Підтримка vMotion
При перенесенні віртуальних машин з одного хосту на інший всі налаштування безпеки зберігаються, і захист даних віртуальних машин забезпечується автоматично, якщо продукт ESET Virtualization Security встановлений на обох хостах.

Підтримка vCenter
Інформація, яка відображається в ESET Remote Administrator, аналогічна тій, що відображається в vCenter. Це також спрощує розгортання продукту завдяки використанню спеціального інструменту, який підключається до VMware vCenter.

Оптимізовано для високої продуктивності
При скануванні продукт споживає мінімальну кількість системних ресурсів і не уповільнює роботу інших додатків і процесів. Таким чином, в поєднанні з підтримкою vMotion забезпечується висока продуктивність роботи всього віртуального середовища.

Віддалене управління
Управління рішенням повністю здійснюється за допомогою інструменту ESET Remote Administrator. Управління фізичних і віртуальних машин здійснюється з єдиної консолі з можливістю управління на основі ролей, зручна панель управління веб-консолі з можливістю деталізації може бути використана для виконання всіх необхідних завдань.

Легке розгортання
Після разової установки ESET Remote Administrator, який виступає також і віртуальним додатком, ESET Virtualization Security Appliances може бути розгорнуто відразу на декількох хостах, що дозволяє забезпечити захист просто і швидко.

Низькі системні вимоги
Всі завдання сканування по доступу і на вимогу здійснює централізований сканер за допомогою інструментів VMware в ESET Virtualization Security Appliance, забезпечуючи тим самим мінімальний вплив на ефективність і продуктивність роботи віртуальних машин.

Як ESET Virtualization Security для VMware допоможе Вашому бізнесу

Легкість розгортання
Перенесення віртуальних додатків здійснюється так само просто, як і реєстрація нового віртуального додатка безпеки в інструменті управління vShield. Після разової установки ESET Remote Administrator, який виступає також і віртуальним додатком, ESET Virtualization Security Appliances може бути розгорнуто відразу на декількох хостах.

Висока продуктивність
Рішення ESET повністю відповідає вимогам до віртуальних машин – оптимізація ресурсів і висока продуктивність. Завдяки традиційному споживанню мінімальної кількості системних ресурсів і високої швидкості роботи, продукт не уповільнює роботу інших процесів і додатків.

Непомітна робота антивіруса
Всі завдання сканування по доступу і на вимогу здійснює централізований сканер за допомогою інструментів VMware в ESET Virtualization Security Appliance, забезпечуючи тим самим мінімальний вплив на ефективність і продуктивність роботи віртуальних машин.

Системні вимоги

  • Віртуальний додаток, сумісний з VMware vSphere 5.5+
  • VMware NSX 6.2.4+