ESET Threat Intelligence

Ви можете придбати ліцензії ESET Threat Intelligence, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Threat Intelligence – розширення інтелекту безпеки від локальної мережі до глобального кіберпростору.

Повний опис

Сервіс ESET Threat Intelligence

ІТ-фахівцям, які мають доступ до інформації тільки в межах власних мереж, важко отримати глибокі і актуальні глобальні знання про конкретні джерела загроз і атак. Забезпечте захист організації за допомогою:

  • Блокування цілеспрямованих атак
  • Захист від фішинг-атак
  • Запобігання атак ботнетів
  • Виявлення загроз підвищеної складності

Завантаження даних в реальному часі
Завантаження даних ESET Threat Intelligence використовує широко поширений формат STIX / TAXII, що спрощує інтеграцію з існуючими інструментами SIEM. Інтеграція дозволяє надавати останню інформацію для прогнозування і запобігання загрозам до моменту атаки.

Надійний API
ESET Threat Intelligence має повний API, доступний для автоматизації звітів, правил YARA і інших функцій, що дозволяє інтегрувати інші системи організації.

Правила YARA
Сервіс дозволяє організаціям створювати власні правила для отримання інформації, яка цікавить фахівців з ІТ-безпеки відповідно до специфіки компанії. Підприємства отримують цінні дані, такі як кількість фіксацій загроз по всьому світу, URL-адреси з шкідливим кодом, поведінку шкідливих програм в системі та інше.