ESET Shared Local Cache

Ви можете придбати ліцензії ESET Shared Local Cache, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Shared Local Cache – насолоджуйтеся такими ж інструментами і безпекою, як і у фізичному середовищі, а також високою швидкістю сканування.

Повний опис

  • Підвищена швидкість сканування
  • Значна економія ресурсів
  • Без додаткових витрат
  • Розгортання за допомогою пристрою.

Переваги ESET Shared Local Cache

Сумісність з продуктами ESET
Використання ESET Shared Local Cache в поєднанні з одним з продуктів ESET, встановленим на всіх віртуальних машинах, дозволяє забезпечити потужний захист, з таким же набором функцій і інструментів, як і для безпеки фізичного середовища, а також з ще більш високою швидкістю сканування.

Антивірусний захист робочих станцій

  • ESET Endpoint Antivirus 6 для Windows
  • ESET Endpoint Antivirus 6 для macOS

Комплексний захист робочих станцій

  • ESET Endpoint Security 6 для Windows
  • ESET Endpoint Security 6 для macOS

Захист файлових серверів

  • ESET File Security 6 для Microsoft Windows Server

Захист поштових серверів

  • ESET Mail Security 6 для Microsoft Exchange Server

Як працює ESET Shared Local Cache

Віртуальні машини часто використовують один базовий образ, що в 70-80% випадках призводить до дублювання файлів. ESET Shared Local Cache зберігає метадані про чисті файли з раніше перевірених машин. Коли сканування виконується на інших машинах, ESET Shared Local Cache порівнює метадані файлів з метаданими вже збережених файлів і автоматично пропускає чисті файли, які раніше були вже занесені в білий список. Кожен раз при виявленні нового, раніше не відсканованого файлу він автоматично додається в кеш.

Внаслідок цього вже проскановані один раз файли на одній віртуальній машині більше не скануються на інших віртуальних машинах в одному і тому ж віртуальному середовищі, що значно прискорює процес сканування. Оскільки з’єднання відбуваються за допомогою одного фізичного пристрою, затримки в процесі сканування практично відсутні, що призводить до значної економії ресурсів. Такім чином, рішення ESET Shared Local Cache ефективно використовує ресурси у віртуальних середовищах. А підтримка кешування, як при скануванні з доступу, так і під час здійснення перевірки на вимогу, забезпечує ще більш високу продуктивність.