ESET Security for Microsoft Sharepoint Server

Ви можете придбати ліцензії ESET Security for Microsoft Sharepoint Server, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Security for Microsoft Sharepoint Server – захист Microsoft Sharepoint за допомогою багаторівневої технології.

Повний опис

ESET Security для Microsoft SharePoint Server – розширений захист серверів SharePoint від шкідливих завантажень і небажаних файлів. Забезпечує стабільне серверне середовище завдяки:

  • Захист від програм-вимагачів
  • Запобігання витоку даних
  • Захист від «0-денних» загроз
  • Запобігання атак без використання файлів

Багаторівневий захист
Одного рівня захисту недостатньо для протидії сучасним складним загрозам. Тому всі продукти ESET для захисту робочих станцій мають можливість виявляти шкідливі програми до, під час і після виконання. Додатковий рівень безпеки може бути реалізований у вигляді аналізу в хмарної пісочниці з використанням ESET Dynamic Threat Defense. Зосереджуючись не тільки на певній частині життєвого циклу шкідливих програм, продукти ESET забезпечують найвищий рівень захисту.

Неперевершена продуктивність
Продукти ESET продовжують відрізнятися продуктивністю і отримувати першість в незалежних випробуваннях, що підтверджують мінімальний вплив на продуктивність системи. Рішення ESET Security для SharePoint побудовано на 64-бітному ядрі і включає модулі DLL для забезпечення більшої економії оперативної пам’яті, швидкості запуску комп’ютера і можливості підтримки майбутніх оновлень Windows.

Машинне навчання
В даний час всі продукти ESET для захисту робочих станцій використовують машинне навчання на додаток до інших рівнів захисту, починаючи ще з 1997 року. Зокрема, машинне навчання використовується в формі консолідованої вихідної і нейронної мережі.