ESET Security for Kerio

Ви можете придбати ліцензії ESET Security for Kerio, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Security for Kerio – проактивний захист електронної пошти і хост-сервера.

Повний опис

  • Підтримка Kerio Connect 8.0+
  • Сканування всього поштового і веб трафіку
  • Фільтрація на основі правил
  • Вбудоване віддалене керування

Переваги ESET Security для Kerio

Підтримка двох продуктів Kerio
У разі використання двох продуктів на одному сервері – Kerio Connect (раніше Kerio Mail Server) і Kerio Control – достатньо однієї установки копії продукту ESET Security для Kerio.

Безпека з’єднань
Весь вхідний і вихідний трафік, що передається по протоколах HTTP, FTP і SMTP, ретельно перевіряється на наявність загроз і шкідливого коду для запобігання зараження корпоративної мережі.

Захист на рівні серверів
Рішення має всі інструменти і функції, такі як резидентний захист і сканування «на вимогу», необхідні для ефективного захисту серверів.

eShell
Інтегрований командний рядок, що дозволяє автоматично запускати скрипти для установки конфігурацій або виконання дій.

Фільтрація на основі правил
Створення правил по імені, розміру і реальному типу файлу дає можливість оптимізувати процес сканування, дозволяючи здійснювати перевірку тільки тих об’єктів, які не виключені з сканування.

Мінімальне споживання системних ресурсів
Використання передової технології ThreatSense® забезпечує високу продуктивність роботи продукту при мінімальному впливі на роботу системи.