ESET Remote Administrator

Ви можете придбати ліцензії ESET Remote Administrator, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Remote Administrator – проста у використанні веб-консоль для управління безпекою робочих станцій, серверів і мобільних пристроїв.

Повний опис

  • Володіє новим інтерфейсом веб-консолі з можливостями деталізації.
  • Використовує незалежний агент віддаленого адміністрування.
  • ESET Remote Administrator 6 тепер також сумісний з ОС Linux.
  • Сервер / проксі архітектура для підтримки мережі.
  • Групо-орієнтований підхід.
  • Також доступний, як попередньо налаштована Віртуальна машина в Microsoft Azure без необхідності установки на робочу станцію.

Переваги ESET Remote Administrator

Компоненти

Підтримка різних платформ
Працює на операційних системах Windows і Linux. Доступна інсталяція необхідних компонентів відразу при загальній установці, окремо або як віртуальний пристрій.

ESET Remote Administrator Server
Управління зв’язком з агентами шляхом збору і зберігання даних додатків. Може обробляти десятки тисяч клієнтів, зберігаючи при цьому високу швидкість роботи.

Незалежний агент працює навіть без підключення
Незалежний агент виконує всі завдання, політики і події безпосередньо на робочій станції, навіть без підключення до ESET Remote Administrator.

Абсолютно нова веб-консоль
Розроблена з урахуванням рекомендацій фахівців з інформаційних технологій та потреб системних адміністраторів,
веб-консоль забезпечує повний контроль стану безпеки мережі.

Проксі / серверна архітектура для підтримки мережі
При віддаленому місцезнаходженні більше не потрібна серверна установка; ESET Remote Administrator Proxy збирає і передає дані на головний сервер.

Виявлення незахищених об’єктів
ESET Remote Administrator надає інформацію про те, які машини залишаються незахищеними і некерованими.

Зручність роботи

ESET License Administrator
Дозволяє оперувати всіма ліцензіями через веб-браузер – злиття, делегування і управління ліцензіями доступні з одного місця в режимі реального часу.

Управління на основі ролей адміністратора
Можливість створювати різні облікові записи і призначати привілеї для різних користувачів, використовувати різні локації і визначати політики для певних адміністраторів.

Доступний як віртуальна машина Azure
Можливість спробувати рішення без необхідності розгортання на робочу станцію завдяки включеним клієнтським ліцензіям.

Безпека тимчасових з’єднань
Забезпечується за допомогою стандарту Transport Layer Security (TLS) 1.0, а також самостійно випущених і розповсюджених сертифікатів. Захист з’єднань реалізується за допомогою цифрового підпису та шифрування.

Двофакторний захист доступу
Надає можливість забезпечити захист доступу в ESET Remote Administrator за допомогою двофакторної аутентифікації безкоштовно до 10 облікових записів безпосередньо з веб-консолі продукту.

Вбудований ESET SysInspector®
Використовуючи веб-консоль, адміністратори можуть відстежувати події безпеки і системні зміни в хронологічному порядку для кожної робочої станції за допомогою знімків ESET SysInspector.

Гнучке налаштування 

Динамічні і статистичні групи
Можливість створювати статистичні і динамічні групи клієнтів, можливість налаштування параметрів включення для кожної динамічної групи; призначені клієнти переміщуються автоматично.

Політики
Можливість виконувати політики безпосередньо на агента, застосовуючи політики певних динамічних груп, без необхідності підключення до сервера ESET Remote Administrator.

Умови
Можливість визначати, за яких умов і коли конкретна задача повинна бути виконана. Пара умов з динамічними групами і завданнями, що виконуються на клієнті як тільки він входить в групу, а також заплановані умови.

Звіти
ESET Remote Administrator збирає тільки дані, необхідні для звітів, зберігаючи журнали, що залишилися на клієнті, що підвищує продуктивність бази даних.

Повідомлення
Налаштування параметрів повідомлень за допомогою покрокового майстра стилів. Можливість створити шаблони для конкретних динамічних груп клієнтів або встановити умови.

Інтеграція з IBM® QRadar®
Всі основні події ESET експортуються в форматі LEEF, який розпізнається IBM QRadar SIEM.