ESET Remote Administrator VM for Microsoft Azure

Ви можете придбати ліцензії ESET Remote Administrator VM for Microsoft Azure, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Remote Administrator VM for Microsoft Azure – керуйте віртуальними, фізичними і гібридними середовищами з Microsoft Azure.

Повний опис

  • Економне рішення, що дозволяє використовувати віртуальну машину відповідно до потреб корпоративного середовища
  • Не потребує додаткового налаштування та застосування апаратних засобів на робочому місці користувача
  • Економить час ІТ-працівників і задіяні ресурси
  • Клієнтські ліцензії включені в Microsoft Server
  • Для активації можна використовувати будь-яку корпоративну ліцензію ESET

Переваги ESET Remote Administrator для Azure

Зручність у використанні

ESET License Administrator
Дозволяє оперувати всіма ліцензіями через веб-браузер – злиття, делегування і управління ліцензіями доступні з одного місця в режимі реального часу.

Управління на основі ролей адміністратора
Можливість створювати різні облікові записи і призначати привілеї для різних користувачів, використовувати різні локації і визначати політики для певних адміністраторів.

Незалежний агент працює навіть без підключення
Незалежний агент виконує всі завдання, політики і події безпосередньо на робочій станції, навіть без підключення до ESET Remote Administrator.

Безпека тимчасових з’єднань
Забезпечується за допомогою стандарту Transport Layer Security (TLS) 1.0, а також самостійно випущених і розповсюджених сертифікатів. Захист з’єднань реалізується за допомогою цифрового підпису та шифрування.

Двофакторний захист доступу
Надає можливість забезпечити захист доступу в ESET Remote Administrator за допомогою двофакторної аутентифікації безкоштовно до 10 облікових записів безпосередньо з веб-консолі продукту.

Вбудований ESET SysInspector®
Використовуючи веб-консоль, адміністратори можуть відстежувати події безпеки і системні зміни в хронологічному порядку для кожної робочої станції за допомогою знімків ESET SysInspector.

Економія часу та коштів

Налаштування розгортання
Можливість вибирати між повною інсталяцією з встановленим Microsoft SQL Server Express на тій же робочій станції і установкою тільки сервера і веб-консолі ESET Remote Administrator з можливістю підключення до інших віртуальних машин з уже встановленим Microsoft SQL Server.

Не потребує додаткових клієнтських ліцензій
Ліцензії, які необхідні для запуску компонентів ESET Remote Administrator (Windows Server), вже включені в ліцензію на віртуальні машини.

Підтримка різних платформ
Захищає і керує робочими станціями під управліннями Windows, macOS, Linux, Android і iOS в фізичних і віртуальних середовищах з єдиної консолі.

Без необхідності локального розгортання
Мінімізуючи локальні вимоги і усуваючи ризики збоїв в процесі роботи, продукт спрощує і прискорює розгортання рішень ESET в корпоративному середовищі.

Комплексне управління
Розгортання, оновлення та управління всіма рішеннями ESET здійснюється з єдиної консолі, використовуючи попередні налаштування віртуальної машини Microsoft Azure.

Виявлення несправностей
ESET Remote Administrator допомагає виявити всі незахищені і неконтрольовані машини в корпоративній мережі.

Гнучке налаштування 

Динамічні і статистичні групи
Можливість створювати статистичні і динамічні групи клієнтів, можливість налаштування параметрів включення для кожної динамічної групи; призначені клієнти переміщуються автоматично.

Політики
Можливість виконувати політики безпосередньо на агента, застосовуючи політики певних динамічних груп, без необхідності підключення до сервера ESET Remote Administrator.

Умови
Можливість визначати, за яких умов і коли конкретна задача повинна бути виконана. Пара умов з динамічними групами і завданнями, що виконуються на клієнті як тільки він входить в групу, а також заплановані умови.

Звіти
ESET Remote Administrator збирає тільки дані, необхідні для звітів, зберігаючи журнали, що залишилися на клієнті, що підвищує продуктивність бази даних.

Повідомлення
Налаштування параметрів повідомлень за допомогою покрокового майстра стилів. Можливість створити шаблони для конкретних динамічних груп клієнтів або встановити умови.

Завдання
Завдання, включаючи із заданою конфігурацією, відображаються покроково, чітко відсортовано по продуктах ESET.