ESET PROTECT

Ви можете придбати ліцензії ESET PROTECT, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET PROTECT єдина консоль управління корпоративними рішеннями ESET дозволяє контролювати роботу всіх рівнів для запобігання, виявлення та реагування на загрози на всіх платформах.

Полное описание

ESET PROTECT – забезпечує огляд робочих станцій в режимі реального часу, а також звітування та повне управління безпекою для всіх ОС.

Переваги ESET PROTECT:

Динамічна та спеціальна звітність

ESET PROTECT надає понад 170 вбудованих звітів і дозволяє створювати спеціальні звіти з більш ніж 1000 значень.

Найновіші функції

Оновлення консолі відбуваються у фоновому режимі, дозволяючи використовувати завжди актуальну версію з найновішими компонентами.

Розширена система контролю доступу

Консоль володіє вдосконаленою системою контролю доступу на основі ролей (RBAC), частиною якої є захищений доступ за допомогою багатофакторної аутентифікації.

Система автоматизації

Динамічні групи дозволяють сортувати комп’ютери на основі поточного стану пристрою або визначених критеріїв.

Ієрархічний підхід

Для надання доступу до частини консолі ESET PROTECT можна створити кілька користувачів та груп дозволів. Це дозволяє впорядкувати обов’язки у великих колективах корпорацій.

Підтримка SIEM та SOC

ESET PROTECT повністю підтримує інструменти SIEM і може виводити всю інформацію журналу в поширений формат JSON або LEEF, забезпечуючи інтеграцію з операційними центрами безпеки (SOC).