ESET NOD32 Antivirus бізнес версія для Linux Desktop

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії ESET NOD32 Antivirus Бізнес версія для Linux Desktop звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET NOD32 Antivirus Бізнес версія для Linux Desktop – потужне кросплатформне рішення для захисту робочих станцій Linux.

Повний опис

ESET NOD32 Antivirus бізнес-версія для пристроїв Linux забезпечує надійний захист від шкідливого програмного забезпечення і відмінну продуктивність як у фізичному, так і у віртуальному середовищі завдяки:

  • Віддаленоve керуванню
  • Кросплатформенному захисту
  • Швидкості і гнучкості налаштування
  • Низьким системним вимогам

Сервер управління
Всіма продуктами ESET для захисту робочих станцій, включаючи мобільні пристрої, можна керувати за єдиної консолі за допомогою інструменту ESET Security Management Center, який встановлюється на Windows або Linux. Крім цього, для швидкого і легкого налаштування користувачі можуть імпортувати віртуальний пристрій.

Машинне навчання
Починаючи ще з 1997 року, всі продукти ESET для захисту робочих станцій використовують машинне навчання на додаток до інших рівнів захисту. Зокрема, машинне навчання використовується в формі консолідованої вихідної і нейронної мережі.

Багаторівневий захист
Одного рівня захисту недостатньо для протидії сучасним складним загрозам. Тому всі продукти для захисту робочих станцій мають можливість виявляти шкідливі програми до, під час і після запуску. Зосереджуючись не тільки на певній частині життєвого циклу шкідливих програм, продукти ESET забезпечують найвищий рівень захисту.