ESET Mail Security for IBM Domino

Ви можете придбати ліцензії ESET Mail Security for IBM Domino, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Mail Security for IBM Domino – захист електронної пошти, яка є найпопулярнішим вектором атак.

Повний опис

ESET Mail Security для IBM Domino – додатковий рівень захисту електронної пошти в режимі реального часу від цілеспрямованих атак, фішингу та шкідливих програм, який ідеально доповнює інші рівні захисту ESET:

  • Антивірус
  • Антиспам
  • Антифішинг
  • Сканування баз даних на вимогу

Багаторівневий захист
Перший рівень працює з власною технологією Антиспам ESET, яка згідно з результатами незалежних досліджень, максимально точно фільтрує повідомлення зі спамом. На другому рівні сканер шкідливих програм виявляє підозрілі вкладення.

Запатентована технологія
Рішення ESET Mail Security використовує власний модуль Антиспам, Антифішинг, захист хост-серверів, поєднуючи в собі машинне навчання, великі дані і людські знання в одній провідній платформі безпеки поштових серверів.

Гнучкість і простота використання
ESET Mail Security дозволяє встановлювати компоненти, надаючи адміністратору можливість вибрати тільки певний компонент рішення. Крім того, продукт дозволяє виключати певні об’єкти або процеси з сканування, мінімізуючи втручання в процеси для підвищення швидкості резервного копіювання та цілісності інтеграції.