ESET File Security for Microsoft Windows Server

Ви можете придбати ліцензії ESET File Security for Microsoft Windows Server, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET File Security for Microsoft Windows Server – надійний багаторівневий захист серверів.

Повний опис

ESET File Security для Microsoft Windows Server надає додатковий захист даним Вашої компанії, які проходять через всі загальні сервери, зберігання мережевих файлів, включаючи OneDrive, і універсальних серверів для забезпечення безперервності роботи завдяки:

  • Захист від програм-вимагачів
  • Захист від «0-денних» загроз
  • Запобігання витоку даних
  • Захист від ботнетів

Багаторівневий захист
Одного рівня захисту недостатньо для протидії сучасним складним загрозам. Тому всі продукти ESET для захисту робочих станцій мають можливість виявляти шкідливі програми до, під час і після виконання. Додатковий рівень може бути реалізований завдяки аналізу в хмарній пісочниці з використанням ESET Dynamic Threat Defense. Зосереджуючись не тільки на певній частині життєвого циклу шкідливих програм, продукти ESET забезпечують високий рівень захисту.

Сервер управління
Рішенням ESET File Security можна керувати з однієї консолі, яка встановлюється на Windows або Linux. Крім цього, ESET має віртуальний пристрій, який можна імпортувати для швидкого і простого налаштування.

Машинне навчання
На даний момент всі продукти ESET для захисту робочих станцій використовують машинне навчання на додаток до інших рівнів захисту, починаючи ще з 1997 року. Зокрема, машинне навчання використовується в формі консолідованої вихідної і нейронної мережі.