ESET Endpoint Security for Android

Ви можете придбати ліцензії ESET Endpoint Security for Android, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Endpoint Security for Android – комплексний захист пристроїв Android.

Повний опис

ESET Endpoint Security для Android використовує багаторівневий підхід для забезпечення комплексного захисту і безпечного використання мобільних пристроїв Android. Покращує безпеку компанії за допомогою:

  • Захисту від програм-вимагачів
  • Запобігання витоку даних
  • Контролю додатків
  • Віддаленого управління

Сервер управління
Всіма продуктами ESET для захисту робочих станцій, включаючи мобільні пристрої, можна керувати за єдиної консолі за допомогою інструменту ESET Security Management Center, який встановлюється на Windows або Linux. Крім цього, для швидкого і легкого налаштування користувачі можуть імпортувати віртуальний пристрій.

Машинне навчання
Починаючи ще з 1997 року, всі продукти ESET для захисту робочих станцій використовують машинне навчання на додаток до інших рівнів захисту. Зокрема, машинне навчання використовується в формі консолідованої вихідної і нейронної мережі.

Багаторівневий захист
Одного рівня захисту недостатньо для протидії сучасним складним загрозам. Тому всі продукти для захисту робочих станцій мають можливість виявляти шкідливі програми до, під час і після запуску. Зосереджуючись не тільки на певній частині життєвого циклу шкідливих програм, продукти ESET забезпечують найвищий рівень захисту.