ESET Endpoint Encryption

Ви можете придбати ліцензії ESET Endpoint Encryption, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Endpoint Encryption – просте і надійне шифрування для організацій різних розмірів.

Повний опис

ESET Endpoint Encryption на основі DESlock – просте у використанні рішення для шифрування надає повне віддалене управління ключами шифрування робочих станцій і політикою безпеки для файлів на жорстких дисках, портативних пристроях і електронних листах. Забезпечує:

  • Запобігання втрати даних
  • Відповідність вимогам конфіденційності
  • Надійне шифрування

Управління пристроями в будь-якому місці

ESET Endpoint Encryption може керувати пристроями в будь-якій точці світу без VPN або винятків із брандмауера. Управління здійснюється за допомогою Інтернет-з’єднання HTTPS, завдяки чому його встановлення та налаштування є надзвичайно простим для підприємств будь-якого розміру.

Мінімальний вплив на продуктивність
Впровадження шифрування абсолютно прозоре для користувачів і не вимагає ніяких дій з їх боку. Таким чином рішення не потребує додаткових витрат для IT-відділів та відповідної підготовки користувачів.

Швидка установка
Установка сервера ESET Endpoint Encryption зазвичай займає менше 10 хвилин, а повне налаштування рішення здійснюється протягом години.