Bitdefender Browser Isolation

Ви можете придбати ліцензії Bitdefender Browser Isolation, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Bitdefender Browser Isolation забезпечує передовий захист серверів, що використовують Citrix Virtual Apps. У продукті реалізована пропріетарна технологія Hypervisor Introspection, що дозволяє вести моніторинг пам’яті серверів і використовуваних браузерів. Рішення дозволяє виявити і заблокувати складні техніки атак, включаючи уразливості переповнення буфера, техніки впровадження коду і розпилення купи (heap spray), які використовуються зловмисниками для компрометації браузерів і проникнення в систему.

Полное описание

Основні характеристики Bitdefender Browser Isolation:

Ізоляція браузерів

Ізолюйте браузери, переміщаючи їх реалізацію з системи кінцевих користувачів в контрольоване і безпечне середовище.

Citrix Virtual Apps включає право на Citrix Hypervisor, який володіє унікальними можливостями безпеки, якими Bitdefender користується. Bitdefender Browser Isolation застосовує свою запатентовану технологію безпеки, відому як Hypervisor Introspection, для моніторингу пам’яті запущених серверів віртуальних додатків і браузерів, які вони розміщують.

Надточне виявлення

Ізоляція браузера блокує такі методи, як переповнення буфера, які зловмисники використовують для багаторазової експлуатації браузерів і плагінів.

Використання CITRIX

Bitdefender Browser Isolation додає унікальну безпеку Bitdefender для браузерів, опублікованих Citrix ® Virtual Apps, тому вам не потрібно купувати іншу платформу віртуалізації додатків для захисту браузерів. Замість цього використовуйте ваші поточні інвестиції, не порушуючи роботу кінцевих користувачів.

Ізоляція ізольованих браузерів

Оскільки система безпеки ізоляції браузера використовує Citrix® Hypervisor, на сервері віртуалізації немає місця для атак, тому зловмисники не можуть проникнути у ваше середовище для поширення шкідливого ПЗ, атаки на інші системи або використання складних безфайлових атак, серед інших загроз.