PowerBuilder

Ви можете придбати ліцензії PowerBuilder, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

PowerBuilder – це проста, інтуїтивно зрозуміла і візуально керована IDE для швидкої розробки клієнт-серверних або хмарних додатків. PowerBuilder дозволяє створювати більш швидкі і якісні бізнес-додатки для Windows, iOS та Android. Використовуючи перевірені технологічні стандарти – розгорнуті пристрої, ОС і додатки, незалежні від баз даних.

Основні нові функції

PowerBuilder 2019 переносить розробку веб-API на C # і збірку в PowerBuilder з продуктивністю, яка є відмінною рисою PowerBuilder. Розробка клієнтських додатків PowerScript оновлена ​​з використанням нових технологій інтерфейсу користувача та хмарної архітектури.

PowerBuilder 2019 модернізує інтерфейс користувача та архітектуру клієнтських додатків PowerScript. Теми для інтерфейсу користувача перетворять зовнішній вигляд вашого додатка без коду. А повний набір функцій клієнта і безпеки Web API перетворює архітектуру вашого додатка в чистий або гібридний хмарний додаток.

PowerBuilder 2019 надає .NET DataStore, новий об’єкт доступу до даних на основі .NET Framework. Він вносить ядро PowerBuilder в розробку .NET, забезпечуючи високу продуктивність PowerBuilder, потужні функції доступу до даних і високу продуктивність. Ви можете виконати розгортання в Windows або Linux та взаємодіяти з SQL Server, Oracle, PostgreSQL і SQL Anywhere.

PowerBuilder 2019 включає SnapDevelop, безкоштовну C # IDE. Хоча проекти PowerBuilder C # можна підтримувати в будь-якому середовищі C # IDE, вбудоване середовище C # IDE спрощує розробку невізуальних проектів C # (наприклад, веб-API і збірок) з використанням .NET DataStore.

PowerBuilder 2019 пропонує найшвидший шлях для існуючих додатків для переходу на C # і в хмару. Цей підхід до міграції – це порт вашої невізуальної логіки, а не переписування, що спрощує проект і значно скорочує зусилля. У рішення міграції C # включений генератор моделей даних C # для автоматичної конвертації існуючих DataWindows в .NET DataStores.